•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    14-12 08:30TSC JO12-3 - The Gunners JO12-1veld 2
    14-12 08:30TSC JO10-4 - RFC JO10-4veld 5
    14-12 08:30TSC JO11-2 - Groen Wit JO11-2veld 3
    14-12 08:30TSC JO11-1 - Dongen JO11-1veld 3
    14-12 08:30TSC JO10-1 - Bavel JO10-1veld 5
    14-12 08:30TSC JO11-4 - Baronie JO11-4veld 2
    14-12 10:00TSC JO13-2 - RFC JO13-2Gveld 2
    14-12 10:00TSC JO8-1 - FC Engelen JO8-1veld 5
    14-12 10:00TSC JO9-5 - The Gunners JO9-2veld 5
    14-12 10:00TSC JO14-3 - Gilze JO14-1veld 4
    14-12 10:00TSC JO14-4G - GRC-14 JO14-1veld 3
    14-12 11:15TSC JO9-6 - Kozakken Boys JO9-3veld 5
    14-12 11:15TSC JO7-4 - Baronie JO7-4veld 5
    14-12 11:45TSC JO14-2 - TVC Breda JO14-1veld 3
    14-12 11:45TSC JO15-3 - JEKA JO15-7veld 2
    14-12 13:30TSC JO15-4 - Terheijden JO15-2veld 3
    14-12 13:30TSC MO15-1 - Gilze MO15-1veld 2
    14-12 15:15TSC JO19-3 - Chaam JO19-2veld 2
    15-12 10:30TSC 6 - Beek Vooruit 7WAR1314
    15-12 11:30TSC 2 - MOC'17 2veld 2
    15-12 13:30TSC 4 - Oosterhout 4Kunstgr.11314
    15-12 14:00TSC 1 - Sarto 1veld 1
    17-12 20:30TSC JO23 - MOERSE BOYS JO23veld 2--
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    14-12 08:30UVV'40 JO8-3 - TSC JO8-2
    14-12 08:45RFC JO10-3 - TSC JO10-3
    14-12 09:30TVC Breda JO9-1 - TSC JO9-3
    14-12 09:45TSV Gudok JO10-2 - TSC JO10-2
    14-12 10:00Beek Vooruit MO13-1 - TSC MO13-2
    14-12 10:00Beek Vooruit MO11-1 - TSC MO11-1
    14-12 10:00JEKA JO11-7G - TSC JO11-3
    14-12 10:30DVVC JO11-2 - TSC JO11-5
    14-12 11:00Waspik JO9-2 - TSC JO9-4
    14-12 11:00Terheijden JO7-2 - TSC JO7-3
    14-12 11:45Bavel JO19-1 - TSC JO19-2
    14-12 12:00The Gunners JO15-1 - TSC JO15-2
    14-12 12:15RFC JO13-3 - TSC JO13-3
    14-12 12:30De Fendert JO16-1 - TSC JO16-2
    14-12 12:45SV BLC JO16-1 - TSC JO16-1
    14-12 13:15Gilze JO15-1 - TSC JO15-1
    14-12 14:20Unitas'30 MO17-1 - TSC MO17-1
    14-12 15:00Boeimeer 6 - TSC 4
    14-12 15:30ST HZ '75/VCW JO19-2 - TSC JO19-4
    14-12 16:30Unitas'30 2 - TSC 3
    21-12 09:00UVV'40 JO9-2 - TSC JO9-2
    21-12 09:00UVV'40 JO9-3 - TSC JO9-3
    21-12 10:30Dubbeldam JO16-1 - TSC JO16-1
    21-12 12:00GRC-14 JO17-1 - TSC JO17-2
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    08-12WSC 1 - TSC 10 - 3
    08-12Baronie VR2 - TSC VR11 - 1
    08-12TSC 4 - DSE 30 - 7
    08-12TSC 2 - Dubbeldam 26 - 4
    08-12TSC 3 - Right'Oh 24 - 3
    07-12TSC 2 - Madese Boys 23 - 4
    07-12Baronie 3 - TSC 42 - 2
    07-12TVC Breda JO19-2 - TSC JO19-35 - 2
    07-12TSC JO19-1 - RKAVV JO19-11 - 4
    07-12TSC JO16-1 - Roosendaal JO16-11 - 1
    07-12Rijen JO19-2 - TSC JO19-410 - 3
    07-12TSC MO17-1 - WSC MO17-10 - 1
    07-12TSC JO19-2 - Unitas'30 JO19-29 - 1
    07-12TSC VR1 - Sparta'30 VR10 - 12
    07-12SC 't Zand JO17-1 - TSC JO17-10 - 5
    07-12ST Altena/Almkerk JO17-1 - TSC JO17-23 - 3
    07-12Baronie JO15-5 - TSC JO15-31 - 8
    07-12TSC JO16-2 - Unitas'30 JO16-26 - 1
    07-12VOAB JO14-2 - TSC JO14-31 - 7
    07-12SC 't Zand JO13-3 - TSC JO13-22 - 2
    07-12TSC JO15-2 - Moerse Boys JO15-15 - 1
    07-12TSC JO14-1 - S.V. Brandevoort JO14-18 - 0
    07-12DIA JO14-1 - TSC JO14-22 - 3
    07-12TSC JO15-1 - ZIGO JO15-10 - 2
    07-12The Gunners JO15-2 - TSC JO15-40 - 7
    07-12Oosterhout JO12-2 - TSC JO12-31 - 5
    07-12RFC MO15-1 - TSC MO15-11 - 3
    07-12WDS'19 JO11-2 - TSC JO11-44 - 8
    07-12TSC JO11-1 - SAB JO11-24 - 0
    07-12Right'Oh JO14-1 - TSC JO14-4G7 - 7
    07-12TSC JO13-1 - JVOZ JO13-25 - 1
    07-12DIA JO11-1 - TSC JO11-213 - 0
    07-12BSC MO13-2 - TSC MO13-25 - 1
    07-12TSC JO11-5 - RFC JO11-33 - 3
    07-12TSC JO13-3 - Right'Oh JO13-1G1 - 7
    07-12TSC JO11-3 - Baronie JO11-56 - 1
    07-12VVAC MO13-1 - TSC MO13-11 - 4
    07-12UVV'40 JO12-1 - TSC JO12-13 - 4
    07-12Rijen MO11-2 - TSC MO11-13 - 4