•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    24-11 08:30TSC JO11-4 - The Gunners JO11-3Kunstgr. 2A1011
    24-11 08:30TSC JO12-3 - TVC Breda JO12-2Kunstgr. 1A24
    24-11 08:30TSC JO12-2 - TSV Gudok JO12-6Kunstgr. 1B79
    24-11 08:30TSC JO13-4 - Dongen JO13-5WAR125
    24-11 08:30TSC JO11-2 - DIA JO11-1Kunstgr. 2b1314
    24-11 08:45TSC JO10-3 - UVV'40 JO10-3WAR-A1 R3 R
    24-11 08:45TSC JO10-2 - Baronie JO10-4WETRA-A1 L3 L
    24-11 10:30TSC JO15-2 - JEKA JO15-3WAR1011
    24-11 10:30TSC JO11-1 - Beek Vooruit JO11-1Kunstgr. 2b79
    24-11 10:30TSC MO13-1 - Viola MO13-1Hoofd86
    24-11 10:30TSC JO14-4 - SVC JO14-1Kunstgr. 124
    24-11 10:30TSC JO9-1 - Baronie JO9-1WETRA-B1 L3 L
    24-11 10:30TSC JO9-3 - WDS'19 JO9-3WETRA-B1 R3 R
    24-11 12:00TSC JO8-2 - Moerse Boys JO8-1WAR-B1 L3 L
    24-11 12:00TSC JO9-5 - SV Reeshof JO9-4WETRA-B1 R3 R
    24-11 12:30TSC JO15-1 - VOAB JO15-1Hoofd1615
    24-11 12:30TSC JO17-2 - Gilze JO17-1Kunstgr. 1125
    24-11 12:30TSC JO17-5 - SV Reeshof JO17-3Kunstgr. 21314
    24-11 12:30TSC MO15-2 - JEKA MO15-2WAR86
    24-11 13:30TSC G TOPPERS - BEEK VOORUIT G TEAMWETRA-A1011
    24-11 14:35TSC 3 - Madese Boys 5Kunstgr. 279
    24-11 15:00TSC JO19-1 - JEKA JO19-1Kunstgr. 1125
    25-11 09:30KEEPERS ACADEM. - KEEPERS ACADEM.Kunstgr. 1B34
    25-11 09:30KEEPERS ACADEM. - KEEPERS ACADEM.Kunstgr. 1A12
    25-11 11:00TSC VR1 - Beek Vooruit VR1WAR86
    25-11 11:00TSC 7X7 SENIOREN - TSC 7X7 SENIORENKunstgr. 2b79
    25-11 11:30TSC 2 - Baardwijk 2Kunstgr. 1125
    25-11 14:00TSC 1 - OVC'26 1Hoofd1615
    27-11 19:30TSC JO12-3 - Achtmaal JO12-1Kunstgr. 2A13 L14 L
    27-11 20:30TSC Onder 23 - JEKA Onder 23veld 5
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    21-11 19:45The Gunners JO15-1 - TSC JO15-2
    24-11 08:30Unitas'30 JO9-10 - TSC JO9-4
    24-11 08:30OVC'26 JO11-3 - TSC JO11-3
    24-11 08:30Baronie JO13-7 - TSC JO13-3
    24-11 08:45Hardinxveld JO12-1 - TSC JO12-1
    24-11 09:00Right'Oh JO8-1 - TSC JO8-3
    24-11 09:00ONI JO10-1G - TSC JO10-4
    24-11 09:00UVV'40 JO9-2 - TSC JO9-2
    24-11 09:00DIA JO8-3 - TSC JO8-4
    24-11 09:00Madese Boys JO7-2 - TSC JO7-2
    24-11 10:00Beek Vooruit JO13-1 - TSC JO13-1
    24-11 10:00Baronie MO17-1 - TSC MO17-1
    24-11 10:15Roosendaal JO10-1 - TSC JO10-1
    24-11 10:15Internos JO14-1 - TSC JO14-3
    24-11 10:15DIA MO11-1 - TSC MO11-1
    24-11 10:15VOAB JO13 2007-1 - TSC JO13 2007-1
    24-11 11:00Rood-Wit W JO13-1 - TSC JO13-2
    24-11 11:00GDC JO15-2 - TSC JO15-3
    24-11 11:00GDC JO17-1 - TSC JO17-3
    24-11 11:00Kogelvangers JO16-2 - TSC JO16-1
    24-11 11:30DSE JO14-1 - TSC JO14-2
    24-11 11:30SC Welberg MO15-1 - TSC MO15-1
    24-11 12:00RFC JO19-3 - TSC JO19-3
    24-11 12:30Unitas'59 JO14-1 - TSC JO14-1
    24-11 13:15Gilze JO17-2 - TSC JO17-4
    24-11 14:45OJC ROSMALEN JO17-2 - TSC JO17-1
    24-11 15:00SCO 3 - TSC 2
    25-11 11:00Unitas 2 - TSC 5
    25-11 11:00Right'Oh 5 - TSC 6
    25-11 11:45Internos 3 - TSC 4
    25-11 12:00JEKA 5 - TSC 3
    01-12 08:30Irene'58 JO12-1 - TSC JO12-2
    01-12 08:30Gilze JO9-2 - TSC JO9-5
    01-12 08:30Unitas'30 JO11-13 - TSC JO11-4
    01-12 08:45SV Reeshof JO11-1 - TSC JO11-2
    01-12 09:00NEO'25 MO15-1 - TSC MO15-2
    01-12 09:30Groen Wit JO10-3 - TSC JO10-3
    01-12 09:30Unitas'30 JO9-9 - TSC JO9-3
    01-12 09:30Unitas'30 JO8-2 - TSC JO8-2
    01-12 10:00Beek Vooruit MO11-1 - TSC MO11-1
    01-12 10:00Boeimeer JO12-1 - TSC JO12-3
    01-12 10:00VVR JO9-4G - TSC JO9-4
    01-12 10:15Bavel JO8-1 - TSC JO8-1
    01-12 10:15Baronie JO15-2 - TSC JO15-1
    01-12 10:20Baronie JO17-3 - TSC JO17-2
    01-12 11:00SCO JO19-3 - TSC JO19-3
    01-12 11:15Bavel JO9-1 - TSC JO9-1
    01-12 11:30Beek Vooruit JO10-3 - TSC JO10-2
    01-12 12:00Bavel JO13-3 - TSC JO13-4
    01-12 12:30Dubbeldam JO14-2 - TSC JO14-4
    01-12 12:30Madese Boys JO17-3 - TSC JO17-5
    01-12 13:00Chaam JO15-1 - TSC JO15-2
    01-12 14:05Baronie 3 - TSC 3
    01-12 14:30Sarto JO19-1 - TSC JO19-1
    01-12 15:00Beek Vooruit JO19-1 - TSC JO19-2
    02-12 12:00ZIGO 2 - TSC 2
    02-12 14:30Groen Wit 1 - TSC 1
    08-12 08:30Gilze JO8-2 - TSC JO8-4
    08-12 08:30Baronie JO13-4 - TSC JO13-2
    08-12 09:00RBC JO10-1 - TSC JO10-1
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    18-11UVV'40 1 - TSC 11 - 3
    18-11TSC 5 - Advendo 32 - 2
    18-11TSC 4 - JEKA 134 - 3
    18-11Gilze 2 - TSC 22 - 2
    18-11TSC VR1 - SC 't Zand VR30 - 6
    18-11TSC 3 - Irene'58 21 - 4
    17-11TSC JO19-1 - Nivo Sparta JO19-14 - 1
    17-11TSC 2 - Zwaluwe 32 - 6
    17-11TSC JO19-3 - Baronie JO19-60 - 5
    17-11TSC MO15-1 - Unitas'30 MO15-17 - 2
    17-11MOC'17 JO17-1 - TSC JO17-11 - 1
    17-11Beek Vooruit JO15-1 - TSC JO15-10 - 4
    17-11TSC MO11-1 - Rijen MO11-10 - 12
    17-11TSC JO15-3 - SC 't Zand JO15-45 - 4
    17-11TSC JO19-2 - Groen Wit JO19-10 - 1
    17-11TSC JO17-2 - DIA JO17-14 - 2
    17-11Madese Boys MO15-1 - TSC MO15-22 - 0
    17-11ONI JO14-1G - TSC JO14-30 - 4
    17-11Raamsdonk JO14-1 - TSC JO14-44 - 5
    17-11Groen Wit JO14-1 - TSC JO14-23 - 1
    17-11Gloria UC MO13-1 - TSC MO13-11 - 0
    17-11TSC JO14-1 - Nivo Sparta JO14-11 - 3
    17-11Oosterhout JO13-1 - TSC JO13-23 - 5
    17-11TSC JO13-1 - JVOZ JO13-23 - 0
    17-11TSC JO17-4 - SVSSS JO17-36 - 1
    17-11TSC JO16-1 - DIA JO16-210 - 2
    17-11Chaam JO12-1 - TSC JO12-31 - 4
    17-11Boeimeer JO11-1 - TSC JO11-11 - 2
    17-11Terheijden JO13-2 - TSC JO13-30 - 10
    17-11Oosterhout JO11-1 - TSC JO11-26 - 2
    17-11TSC JO13-4 - Gilze JO13-31 - 2
    17-11TSC JO11-4 - Rijen JO11-811 - 2
    17-11TSC JO12-1 - VOAB JO12-211 - 1
    17-11TSC JO13 2007-1 - Drechtstreek JO13 2007-12 - 2
    17-11TSC JO17-3 - Dussense Boys JO17-1G2 - 5
    14-11RFC JO11-3 - TSC JO11-40 - 6
    13-11TSC 1 - Unitas0 - 2